Håndboldudvalget

Sven Aaquist : Håndboldudvalgsmedlem

Sven Aaquist

Håndboldudvalgsmedlem

20 68 87 04 sven@hsf-randers.dk

Ansvarsområder:
- Økonomi
- Moderklubrepræsentant Randers HH + Randers HK
- Senior kontakt

Torben Vangsgaard : Udvalgsmedlem

Torben Vangsgaard

Udvalgsmedlem

51 50 96 36 tfv@n1.dk

Ansvarsområder:
- Teknik
- Cafeteria
- Hornbæk Skole/Hal

Anja  Frydendahl : Udvalgsmedlem / Træner håndbold (U11D)

Anja Frydendahl

Udvalgsmedlem / Træner håndbold (U11D)

30 23 12 78 anja@hsf-randers.dk

Ansvarlig for:
- Haltider

- Turnering
- Stævner
- U11/U13 Drenge kontakt

Nicolaj Nielsen : Udvalgsmedlem / Træner håndbold (U15P)

Nicolaj Nielsen

Udvalgsmedlem / Træner håndbold (U15P)

51 51 03 11 nielsen.nicolaj@gmail.com

Ansvarlig for:
- SoMe
- harpiks, tape og is

- Tøj
- Åben Træning
- U15/U17 Drenge kontakt

Berit Hudtloff Viinberg : Udvalgsmedlem

Berit Hudtloff Viinberg

Udvalgsmedlem

30 42 81 17 hudtloff@hotmail.com

Ansvarlig for:
- Tøj
- Brag i Hallen samt julestævne (for de mindste)
- Dame Senior kontakt

- U8/U9 kontakt

Karina Basse Nielsen : Udvalgsmedlem

Karina Basse Nielsen

Udvalgsmedlem

51 86 03 92 karina.basse@gmail.com

Ansvarsområder:
- Moderklubrepræsentant Randers HH + Randers HK
- U15-U17 drenge kontakt

Anna Skoubo Vognsen : Udvalgsmedlem / Træner Håndbold (U7)

Anna Skoubo Vognsen

Udvalgsmedlem / Træner Håndbold (U7)

50 98 95 18 annavognsen@hotmail.com

Ansvarlig for:
- Tøj
- Brag i Hallen samt julestævne (for de mindste)
- Dame Senior kontakt
- U7 kontakt

Line Marie Sørensen : Udvalgsmedlem / Træner håndbold (U11D)

Line Marie Sørensen

Udvalgsmedlem / Træner håndbold (U11D)

21 43 66 43 line2112@gmail.com
Hans Erik Nielsen : Klub fotograf

Hans Erik Nielsen

Klub fotograf

hanserik1948@gmail.com